تبلیغات
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّةِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَى الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهاى بهشت; نیکى کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنى عدم شکایت از آنها) است. امام علی (ع) BOOTS
مجله سیزده59
تصاویر برگزیده
إنّ الله معنا ، ولا فاقَةَ بنا إلى غیرِه ، والحقَّ معنا فلن یوحِشَنَا مَن قعدَ عنّا .. ونحن صنائعُ ربّنا والخلقُ بعدُ صَنائعُنا. (الغیبة للشیخ الطوسی ص172) Verily, Allah is with us and we have no need to other than Him; right is with us so we won't be distressed by those who desist from helping us; we are the willing tools of our Lord and people are our willing tools. (Al-Ghayba, by shaykh al-Toosy P. 172)
شناختBOOTS


همه می پرسند چرا بوتس ؟! بوتس نماد سروان بی ادعایی است ،که جان خود را در راه حفظ اسلام وآرمان های خط امام (ره) و مقام معظم رهبری فدا کرده اند . گروه نویسنده گان بوتس این نماد را یاد آور این تکلیف و وظیفه در محوریت و بینش حفظ اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی می داند .
با سپاس احترام گروه فرهنگی بوتس
قرارداد میلیاردی پرسپولیسی‌ها/ پای بابا پنجعلی هم وسط آمد!
گزارشی از آنچه در 90 گذشت؛
قرارداد میلیاردی پرسپولیسی‌ها/ پای بابا پنجعلی هم وسط آمد!
برنامه دوشنبه شب نود در شرایطی روی آنتن رفت که مهمترین محور آن هفته پایانی سیزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر بود. البته انتشار فهرست مبالغ قرارداد میلیاردی بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس هم یکی از بخش‌های جنجالی و پرحاشیه این برنامه بود که نماینده وزارت ورزش و سرمربی و سرپرست پرسپولیس در مورد آن اظهار نظر کردند. البته پای بابا پنجعلی سریال پایتخت هم به این ماجرا باز شد!


به گزارش بوتس به نقل از مهر ، برنامه دوشنبه شب نود تحت تاثیر شرایط حساس هفته پایانی لیگ برتر قرار داشت و سوال پیامکی این برنامه نیز در مورد پیشین بینی قهرمان این دوره از مسابقات مطرح شده بود که استقلال با کسب 34 درصد آرا عنوان قهرمانی لیگ سیزدهم را از سوی علاقمندان به فوتبال به خود اختصاص داد.
شروع برنامه با بررسی احتمالات قهرمانی پنج تیم مدعی در لیگ برتر همراه بود و در ادامه بخش های مهم بازیهای هفته بیست و نهم به نمایش در آمد و مسعود مرادی به عنوان کارشناس داوری در مورد اتفاقات مربوط به این دیدارها اظهار نظر کرد که اکثر تصمیمات داوران درست عنوان شد و مشکلی در زمینه داوری وجود نداشت.
یکی از ابهامات هفته بیست و نهم شکست 4 بر یک گسترش فولاد برابر نفت تهران بود که اظهار نظر چند بازیکن این تیم مبنی بر مبهم بودن باخت را هم به دنبال داشت. در همین راستا مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد روی خط تلفنی برنامه آمد و اظهار نظر بازیکنانش در مورد کم فروشی را ناشی از عصبانیت ناشی از شکست عنوان کرد.
تارتار در مورد اظهار نظر محسن فروزان دروازه بان این تیم گفت: وقتی یک دروازه بان در یک بازی چهار گل می خورد، هر بار که توپ را از داخل دروازه بیرون می آورد عصبانی می شود و ممکن است این اظهار نظرها هم به خاطر عصبانیت ناشی از باخت باشد. من با بازیکنانم صحبت کردم. آنها هم از این شکست ناراحت بودند. با این حال من بایرامی و فروزان را به خاطر این مصاحبه ها در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار دادم.
اما مهمترین بخش برنامه نود به ماجرای اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس مطرح می شد. اتفاقی که با 2 میلیارد تومان آغاز شد و با پرداخت به قراردادهای میلیاردی بازیکنان پرسپولیس به پایان رسید. ابتدا گزارشی در مورد وعده وازت ورزش برای پرداخت 2 میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس پخش شد که پرسپولیسی ها به شدت از عملکرد وزارت ورزش انتقاد کردند. آنها مدعی بودند که وزارت ورزش باید این دو میلیارد تومان را مستقیم به باشگاه پرداخت می کرد و نباید آن را به حساب فدراسیون فوتبال می ریخت.
علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال هم در این مورد اظهار نظر کرد و دلایل اینکه این دو میلیارد تومان به حساب باشگاه ریخته نشده است را اعلام کرد. امیررضا خادم نیز روی خط تلفنی برنامه نود امد و در مورد این دو میلیارد و انتشار فهرست قرارداد بازیکنان اظهار نظر کرد. وی تاکید کرد در این مقطع نمی خواهد خیلی در مورد اتفاقات باشگاه پرسپولیس صحبت کند چرا که الان زمان مناسبی نیست و وزارت ورزش هدفش آرام کردن فضای این باشگاه است.
پس از اظهارات نماینده وزارت ورزش درامر خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، علی دایی روی خط تلفنی برنامه نود آمد و به انتقاد از وزارت ورزش پرداخت. او از اینکه لیست قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی پرسپولیس از طریق وزارت ورزش منتشر شده است ناراحت و دلخور بود و این کار را رواج بی اخلاقی عنوان کرد.
وی در بخشی از صحبت هایش گفت: این لیست که از سوی وزارت ورزش در اختیار رسانه ها قرار گرفته است دروغ است. جدا از این سوال من این است که این لیست چطور این لیست در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.
وی ادامه داد: فکر می کردم دوران سندسازی تمام شده است اما اینطور نیست. وزارت ورزش اگر لیست پرداختی ها را منتشر کرده است باید لیست واریزی ها را هم منتشر کند. طبق ماده 10 قراردهای سازمان لیگ، مبلغ قراردها باید محرمانه بماند. حالا چطور وزارت ورزش این بی قانونی را انجام داده است نمی دانم. وزارت ورزش باید جوابگوی این مسئله باشد که این اسناد چطور منتشر شده است.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که با برناممه 90 گفتگو می کرد با اشاره به تناقض گویی هایی که در اعلام میزان بدهی باشگاه پرسپولیس صورت می گیرد گفت: طبق اسنادی که آقایان منتشر کرده اند بدهی آقای رویانیان برای این فصل کمتر از پنج میلیارد تومان است. بعد چطور همین آقایان می آیند اعلام می کنند که بدهی پرسپولیس 70 میلیارد تومان است؟ آقای گودرزی که اعلام می کنند مدیران این دو باشگاه این بدهی ها را به بار آورده اند به این سوال هم پاسخ بدهد که چه کسی این مدیران را انتخاب کرده است؟ وقتی مدیران را خودشان انتخاب می کنند باید تاوانش را هم بدهند.
علی دایی با تاکید بر اینکه وزارت ورزش بی قانونی را رواج داده است گفت: اگر طبق اظهارات آقایان پرسپولیس با 14 -15 میلیارد تومان بسته شده، شاهکار کرده است که این نتایج را گرفته است.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مبلغ قراردادش که یک میلیارد و 750 میلیون تومان اعلام شده است گفت: مبلغ دریافتی من از باشگاه پرسپولیس کمتر از پنجاه درصد است که در این لیست به اشتباه عنوان شده. من 740 میلیون تومان این فصل از باشگاه دریافت کرده ام.
پس از اظهارات سرمربی پرسپولیس، سرپرست این تیم روی خط آمد و با تاکید بر اینکه حتی هزار تومان هم از باشگاه پرسپولیس نگرفته، فهرست منتشر شده را غیرقانونی عنوان کرد. البته عادل فردوسی پور در پاسخ به این اظهار نظر محمد پنجعلی، پای بابا پنجعلی در سریال پایتخت را به میان کشید و به شوخی گفت: شاید این صد میلیون را به بابا پنجعلی داده باشند؟!

در این برنامه همچنین گزارشی از مراسم سالگرد سیروس قایقران کاپیتان فقید تیم فوتبال ملوان و تیم ملی فوتبال ایران پخش شد. ضمن اینکه حاشیه های بازی های هفته بیست و نهم لیگ برتر نیز به تصویر کشیده شد که بخش عمده آن مربوط به دیدار تیم های استقلال و فولاد بود. تصاویری هم از تشویق فولادیها پس از شکست برابر استقلال توسط تماشاگرانش پخش شد. ضمن اینکه تصاویری از تماشاگران فولاد پخش شد که در حال تمیز کردن سکوهای ورزشگاه بودند.

پس از پخش این تصاویر میرشاد ماجدی سرپرست تیم فوتبال استقلال روی خط تلفنی امد و اعلام کرد برخلاف تصاویری که پخش شد هواداران فولاد رفتار خوبی با استقلالی ها نداشته اند و حاشیه های زیادی را در این سفر برای کاروان استقلال ایجاد کرده بودند.
امیر عابدینی و سعید آذری مدیران عامل دو باشگاه داماش و ذوب آهن هم روی خط برنامه آمدند و در مورد شرایط این دو تیم صحبت کردند. عابدینی در بخشی از صحبت هایش گفت: وقتی بازیکن پرسپولیس می گوید دو میلیارد تومان پنج درصد از قراردادش می شود و ما درصدها را کنار هم گذاشتیم مجموع آن حدود 40 میلیارد تومان شد که این رقم بودجه چهار سال باشگاه داماش است.
در ادامه اکبر ایرانمنش مدیرعامل باشگاه مس کرمان روی خط آمد و در مورد دلایل سقوط تیمش به لیگ دسته اول صحبت کرد. او تاکید کرد بازیکنان این تیم هر چه در توانشان بوده را به نمایش گذاشته اند اما برخی دلایل باعث سقوط این تیم به لیگ دسته اول شد.
در پایان برنامه نود که بیش از 3 میلیون نفر در نظرسنجی پیامکی آن شرکت کرده بودند تیم استقلال با 34 درصد شانس اول قهرمانی معرفی شد و تیم های فولاد با 29، پرسپولیس با 20، نفت تهران با 15 و سپاهان با 2 درصد به عنوان بخت های بعدی انتخاب شدند.
بازدید : بازدید : بار          09:59 ق.ظ | سه شنبه 19 فروردین 1393          نویسنده : سردبیر مجله بوتس          نظرات


نوروز 1396

 مبارک باد
آمار کاربران

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : نفر
آخرین بروز رسانی :

امكانات