تبلیغات
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّةِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَى الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهاى بهشت; نیکى کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنى عدم شکایت از آنها) است. امام علی (ع) BOOTS
مجله سیزده59
تصاویر برگزیده
إنّ الله معنا ، ولا فاقَةَ بنا إلى غیرِه ، والحقَّ معنا فلن یوحِشَنَا مَن قعدَ عنّا .. ونحن صنائعُ ربّنا والخلقُ بعدُ صَنائعُنا. (الغیبة للشیخ الطوسی ص172) Verily, Allah is with us and we have no need to other than Him; right is with us so we won't be distressed by those who desist from helping us; we are the willing tools of our Lord and people are our willing tools. (Al-Ghayba, by shaykh al-Toosy P. 172)
شناختBOOTS


همه می پرسند چرا بوتس ؟! بوتس نماد سروان بی ادعایی است ،که جان خود را در راه حفظ اسلام وآرمان های خط امام (ره) و مقام معظم رهبری فدا کرده اند . گروه نویسنده گان بوتس این نماد را یاد آور این تکلیف و وظیفه در محوریت و بینش حفظ اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی می داند .
با سپاس احترام گروه فرهنگی بوتس
آغاز راستی آزمایی متقاضیان یارانه از ابتدای اردیبهشت
43 پایگاه اطلاعاتی در اختیار دولت
آغاز راستی آزمایی متقاضیان یارانه از ابتدای اردیبهشت
بر این اساس ، افرادی که برغم تمکن مالی ، برای دریافت یارانه ثبت نام کرده اند، تا قبل از آغاز بررسی ها فرصت خواهند داشت با مراجعه به سایت ثبت نام یارانه ها، انصراف خود را اعلام کنند.

مکانیزم های راستی آزمایی در خصوص اطلاعات متقاضیان یارانه ها تکمیل شده و بلافاصله بعد از اتمام فرصت ثبت نام ،از ابتدای اردیبهشت اجرایی می شود.

به گزارش عصرایران از منابع آگاه ، دولت در نظر دارد چنانچه میزان متقاضیان دریافت یارانه از حد معینی فراتر برود، با استفاده از 43 پایگاه اطلاعاتی ، افرادی که درآمد خود را پایین تر از میزان واقعی اعلام کرده اند، شناسایی کند و قصد دولت در این خصوص جدی است.

طبق قانون که دولت موظف به اجرای آن است، چنانچه افرادی درآمد خود را پایین از میزان واقعی اعلام کنند و بر آن اساس یارانه بگیرند، سه برابر مبالغ دریافتی جریمه خواهند شد.

بر این اساس ، افرادی که برغم تمکن مالی ، برای دریافت یارانه ثبت نام کرده اند، تا قبل از آغاز بررسی ها فرصت خواهند داشت با مراجعه به سایت ثبت نام یارانه ها، انصراف خود را اعلام کنند.

گفتنی است منابع تحصیل شده از محل هدفمندی، تکافوی تعداد کنونی یارانه بگیران  که از 77 میلیون نفر فراتر رفته اند را نمی کند. از این رو ، دولت در مرحله نخست از افرادی که نیازمند ماهانه 45500 تومان نیستند درخواست کرده است از ثبت نام خودداری کنند و در گام بعد، اگر افرادی اطلاعات نادرست وارد کرده باشند، از گردونه یارانه ها حذف می شوند.

 

بازدید : بازدید : بار          09:05 ق.ظ | یکشنبه 24 فروردین 1393          نویسنده : سردبیر مجله بوتس          نظرات


نوروز 1396

 مبارک باد
آمار کاربران

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : نفر
آخرین بروز رسانی :

امكانات