تبلیغات
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّةِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَى الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهاى بهشت; نیکى کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنى عدم شکایت از آنها) است. امام علی (ع) BOOTS
مجله سیزده59
تصاویر برگزیده
إنّ الله معنا ، ولا فاقَةَ بنا إلى غیرِه ، والحقَّ معنا فلن یوحِشَنَا مَن قعدَ عنّا .. ونحن صنائعُ ربّنا والخلقُ بعدُ صَنائعُنا. (الغیبة للشیخ الطوسی ص172) Verily, Allah is with us and we have no need to other than Him; right is with us so we won't be distressed by those who desist from helping us; we are the willing tools of our Lord and people are our willing tools. (Al-Ghayba, by shaykh al-Toosy P. 172)
شناختBOOTS


همه می پرسند چرا بوتس ؟! بوتس نماد سروان بی ادعایی است ،که جان خود را در راه حفظ اسلام وآرمان های خط امام (ره) و مقام معظم رهبری فدا کرده اند . گروه نویسنده گان بوتس این نماد را یاد آور این تکلیف و وظیفه در محوریت و بینش حفظ اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی می داند .
با سپاس احترام گروه فرهنگی بوتس
خبرگزاری فرانسه: صدور اولین مجوز برگزاری کنسرت برای یک خواننده زیر زمینی در ایران

خبرگزاری فرانسه: صدور اولین مجوز برگزاری کنسرت برای یک خواننده زیر زمینی در ایران

خبرگزاری فرانسه می نویسد: طبق قوانین ایران ، همه آثار هنری از جمله آلبوم های موسیقی باید از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز بگیرند و هنگام صدور مجوز ترانه و موسیقی این آثار بررسی می شود تا با ارزش های اخلاقی و اسلامی مغایر نباشد.
خبرگزاری فرانسه در گزارشی به صدور مجوز برای برگزاری کنسرت یک خواننده زیر زمینی برای نخستین بار در ایران پرداخته است.

به گزارش عصر ایران این خبرگزاری به نقل از خبر روز گذشته خبرگزاری ایرنا مبنی بر صدور مجوز برای برگزاری کنسرت "زانیار خسروی" خواننده پاپ که پیشتر ترانه هایش را به صورت اینترنتی و بدون مجوز منتشر می کرد، از برگزاری کنسرت این خواننده در روز 24 آوریل (4 اردیبهشت) در تهران خبر داد.


این خبرگزاری نوشت : بلیت های این کنسرت به سرعت به فروش رفت. این نخستین بار در ایران است که یک خواننده زیر زمینی موفق به دریافت مجوز برای برگزاری کنسرت می شود.

خبرگزاری فرانسه به ابراز خرسندی زانیار خسروی در صفحه شخصی اش در فیسبوک از صدور مجوز برای کنسرتش خبر داده و به نقل از صفحه فیسبوک خطاب به هواداران این خواننده که بلیت کنسرت او را خریداری کرده اند، نوشته است: از اینکه همه شما را (در کنسرت) می بینم خیلی خوشحالم.

این گزارش سپس به نظرات هواداران زانیار در زیر مطلب او در صفحه فیسبوکش پرداخته و به نقل از یکی از آنها که موفق به خرید بلیت کنسرت نشده است می نویسد: من خیلی ناراحت ام نتوانستم بلیت بگیرم . می خواهم بمیرم.

 خبرگزاری فرانسه به هشدار پلیس امنیت اخلاقی ناجا به هنرمندان و خوانندگان زیر زمینی اشاره کرده و می نویسد: پلیس امنیت اخلاقی پیشتر به خوانندگان زیر زمینی هشدار داده است کارهای بدون مجوز منتشر نکنند و از طریق مجاری قانونی به انتشار آلبوم های خود مبادرت ورزند.

خبرگزاری فرانسه می نویسد: طبق قوانین ایران ، همه آثار هنری از جمله آلبوم های موسیقی باید از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز بگیرند و هنگام صدور مجوز ترانه و موسیقی این آثار بررسی می شود تا با ارزش های اخلاقی و اسلامی مغایر نباشد.

با این حال بنا به نوشته این خبرگزاری بسیاری از گروه های زیر زمینی موسیقی در ایران بدون کسب مجوز از وزارت ارشاد و به صورت زیر زمینی فعالیت می کنند.
برچسب ها: خواننده زیر زمینی، زانیار خسروی، صدور مجوز کنسرت، خبرگزاری فرانسه،
بازدید : بازدید : بار          09:59 ق.ظ | دوشنبه 1 اردیبهشت 1393          نویسنده : سردبیر مجله بوتس          نظرات


نوروز 1396

 مبارک باد
آمار کاربران

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : نفر
آخرین بروز رسانی :

امكانات