تبلیغات
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّةِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَى الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهاى بهشت; نیکى کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنى عدم شکایت از آنها) است. امام علی (ع) BOOTS
مجله سیزده59
تصاویر برگزیده
إنّ الله معنا ، ولا فاقَةَ بنا إلى غیرِه ، والحقَّ معنا فلن یوحِشَنَا مَن قعدَ عنّا .. ونحن صنائعُ ربّنا والخلقُ بعدُ صَنائعُنا. (الغیبة للشیخ الطوسی ص172) Verily, Allah is with us and we have no need to other than Him; right is with us so we won't be distressed by those who desist from helping us; we are the willing tools of our Lord and people are our willing tools. (Al-Ghayba, by shaykh al-Toosy P. 172)
شناختBOOTS


همه می پرسند چرا بوتس ؟! بوتس نماد سروان بی ادعایی است ،که جان خود را در راه حفظ اسلام وآرمان های خط امام (ره) و مقام معظم رهبری فدا کرده اند . گروه نویسنده گان بوتس این نماد را یاد آور این تکلیف و وظیفه در محوریت و بینش حفظ اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی می داند .
با سپاس احترام گروه فرهنگی بوتس
افزایش 50 درصدی خشونت جنسی در ارتش آمریکا

افزایش 50 درصدی خشونت جنسی در ارتش آمریکا

واحد مرکزی خبر - بر اساس آمار رسمی که وزرات دفاع آمریکا روز پنجشنبه منتشر کرد خشونت های جنسی اعلام شده در ارتش آمریکا در سال 2013حدود پنجاه درصد افزایش یافته است.


شمار خشونت ها و جرایم جنسی که در سال 2013 به اطلاع مسئولان نظامی آمریکایی رسیده 5061 مورد بوده است در حالی که این تعداد در سال پیش از آن 3374 مورد بود.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، حدود یک چهارم این افراد مورد تجاوز قرار گرفتند و افراد دیگر با اقدامات دیگری مواجه شده اند.

بر همین اساس حدود 71 درصد عوامل شناسایی شده خشونت های جنسی در دادگاه نظامی تحت پیگیرد قرار می گیرند و و مابقی این افراد نیز با اقدامات تنبیهی مواجه می شوند.

در این گزارش همچنین آمده است در ارتش آمریکا 19 زن از هر 1000 زن مورد آزار جنسی قرار گرفته اند در حالی که این آمار در مردان هفت دهم در هر 1000 نفر است.
بازدید : بازدید : بار          10:17 ق.ظ | جمعه 12 اردیبهشت 1393          نویسنده : سردبیر مجله بوتس          نظرات


نوروز 1396

 مبارک باد
آمار کاربران

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : نفر
آخرین بروز رسانی :

امكانات