تبلیغات
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّةِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَى الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهاى بهشت; نیکى کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنى عدم شکایت از آنها) است. امام علی (ع) BOOTS
مجله سیزده59
تصاویر برگزیده
إنّ الله معنا ، ولا فاقَةَ بنا إلى غیرِه ، والحقَّ معنا فلن یوحِشَنَا مَن قعدَ عنّا .. ونحن صنائعُ ربّنا والخلقُ بعدُ صَنائعُنا. (الغیبة للشیخ الطوسی ص172) Verily, Allah is with us and we have no need to other than Him; right is with us so we won't be distressed by those who desist from helping us; we are the willing tools of our Lord and people are our willing tools. (Al-Ghayba, by shaykh al-Toosy P. 172)
شناختBOOTS


همه می پرسند چرا بوتس ؟! بوتس نماد سروان بی ادعایی است ،که جان خود را در راه حفظ اسلام وآرمان های خط امام (ره) و مقام معظم رهبری فدا کرده اند . گروه نویسنده گان بوتس این نماد را یاد آور این تکلیف و وظیفه در محوریت و بینش حفظ اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی می داند .
با سپاس احترام گروه فرهنگی بوتس
کنگره ی آمریکا جهت جذب خوانندگان داخل ایران بودجه ی سایت رادیو جوان آمریکا را تامین میکند

کنگره ی آمریکا جهت جذب خوانندگان داخل ایران بودجه ی سایت رادیو جوان آمریکا را تامین میکند

 
کنگره ی آمریکا با توجه به اینکه مدت زمانیست  تولیدات موسیقی پاپ در داخل کشور چشمگیر شده و جوانان ایرانی از این تولیدات استقبال بی نظیری کرده اند به واهمه افتاده وازراه نفوذ لابی‌های سیاسی و فرهنگی به عرصه سیاست‌گذاری‌ها و تصمیم‌گیری‌ها و صید هنرمندان داخلی ، پس از تصویب تامین بودجه برای سایت رادیو جوان آمریکا درصدد جذب خوانندگان پاپ مطرح داخل کشوروهدایت به فرهنگ ضد ایرانی بوده است .
سایت رادیو جوان آمریکا در جدیدترین پروژه ی ضد ایرانی خود تمام تلاش خود را جهت برگزاری کنسرت برای علی لهراسبی در تورنتو میکند . علی لهراسبی بدون اطلاع از پشت پرده سیاسی دعوت خود، برای اجرای برنامه، وارد تورنتوی کانادا شد . تهیه‌کننده این کنسرت شخصی به نام ب.کریم‌خانی، وکیل مهاجرت است. همکار وی شخصی به نام «دی جی بلیس» که زیر نظر منوچهر خوش‌زبان برای این کنسرت فعالیت می‌کند. بلیس یکی از مبتذل‌خوانانی است که رفتاری شنیع به روی صحنه دارد. این در حالی است که گویا برنامه‌گزاران با عنوان برنامه عام‌المنفعه مجوز حضوراین خواننده در کانادا را دریافت کرده‌اند!
اخیرا سایت رادیو جوان آمریکا با توجه به سرازیر شدن بودجه هنگفت پس از ثبت این نام به عنوان شرکت تجاری در آمریکا ، پا را فراتر گذاشته و با راهی کردن یکی از مدیران خود با نام آراز به ایران اقدام به ثبت سایت مجاز موسیقی نموده و پس از رایزنی با خوانندگان مجاز کشور و پرداخت پول قابل توجه و قول مساعدتهای آتی راه خود برای رسیدن به مقاصد آمریکایی هموار نموده است.رادیو جوان آمریکا متعلق به فردی به نام «حامد هاشمی» است اما بودجه این شبکه با واسطه‌گری داریوش اقبالی خواننده لوس آنجلسی و مدیر برنامه وی «اصلان حافظی» از محل کمک‌های کنگره‌ آمریکا به رسانه‌های خاص! تامین می‌شود.این سایت در پی ترویج فرهنگ برهنگی  اخیرا در صفحه رسمی اینستاگرام خود اقدام به درج عکس سه تن از هواداران دختر خود نموده که با تن عریان تاتوی آرم سایت را بر بدن خود حک نموده اند. رادیو جوان آمریکا پس از کسب موفقیت اندک هم اکنون با لیبل تجاری خود در پخش تعدادی ویدیو کلیپ و آهنگ خوانندگان مجاز داخلی  در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی سهم دارد . گفته میشود علی لهراسبی پس از این اتفاق بر سر دو راهی ماندن یا برگشت به ایران مانده و همچنان در کانادا به سر می برد . خبرها حاکی از آن است که برخی از خوانندگان داخلی که با این سایت معلوم الحال همکاری کرده اند تحت پیگرد و بازپرسی میباشند.

 

منبع : جهان نیوز ، قطره ، کیهان

بازدید : بازدید : بار          10:42 ق.ظ | سه شنبه 23 اردیبهشت 1393          نویسنده : سردبیر مجله بوتس          نظرات


نوروز 1396

 مبارک باد
آمار کاربران

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : نفر
آخرین بروز رسانی :

امكانات