تبلیغات
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّةِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَى الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهاى بهشت; نیکى کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنى عدم شکایت از آنها) است. امام علی (ع) BOOTS
مجله سیزده59
تصاویر برگزیده
إنّ الله معنا ، ولا فاقَةَ بنا إلى غیرِه ، والحقَّ معنا فلن یوحِشَنَا مَن قعدَ عنّا .. ونحن صنائعُ ربّنا والخلقُ بعدُ صَنائعُنا. (الغیبة للشیخ الطوسی ص172) Verily, Allah is with us and we have no need to other than Him; right is with us so we won't be distressed by those who desist from helping us; we are the willing tools of our Lord and people are our willing tools. (Al-Ghayba, by shaykh al-Toosy P. 172)
شناختBOOTS


همه می پرسند چرا بوتس ؟! بوتس نماد سروان بی ادعایی است ،که جان خود را در راه حفظ اسلام وآرمان های خط امام (ره) و مقام معظم رهبری فدا کرده اند . گروه نویسنده گان بوتس این نماد را یاد آور این تکلیف و وظیفه در محوریت و بینش حفظ اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی می داند .
با سپاس احترام گروه فرهنگی بوتس
شهر موصل عراق به دست القاعده افتاد / سقوط فرودگاه نظامی و استانداری نینوا / نوری مالکی اعلام حالت فوق العاده کرد (+عکس)
موصل مرکز استان نینوا ، دومین شهر بزرگ عراق با دو میلیون نفر جمعیت است / صدها نفر از افراد مسلح وابسته به داعش پس از درگیری شدید با نیروهای ارتش و پلیس، ساختمان استانداری، زندان و شبکه های ماهواره ای موصل را به کنترل کامل خود در آورند.

نیروهای القاعده شهر موصل عراق را به تصرف خود درآوردند.

به گزارش عصر ایران، شهر موصل در شمال عراق به طور کامل از سیطره نیروهای دولتی عراق خارج شده و هم اکنون در کنترل افراد مسلح وابسته به داعش شاخه القاعده در عراق و سوریه است. 

نیروهای داعش (دولت اسلامی عراق و شام) به عنوان شاخه القاعده هم اکنون کنترل بخش هایی از خاک سوریه را نیز در دست دارند.

موصل عراق به اشغال القاعده درآمد

خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع آگاه نوشت: صدها نفر از افراد مسلح وابسته به داعش  بامداد روز سه شنبه به شهر موصل واقع در 350 کیلومتری شمال بغداد حمله کردند و توانستند پس از درگیری شدید با نیروهای ارتش و پلیس، استانداری، زندان، مراکز پلیس و ارتش، انبارهای سلاح، فرودگاه و دفاتر شبکه های ماهواره ای را به کنترل کامل خود در آورند.

برخی رسانه ها هم فرار نیروهای پلیس و ارتش از موصل را دلیل سقوط سریع این شهر به دست داعش می دانند.

داعش همچنین فرودگاه نظامی و مرکز پلیس در غرب موصل را نیز اشغال کرده است. حمله به مراکز پلیس باعث فرار صدها نفر از زندانیان شد.
موصل مرکز استان نینوا ، دومین شهر بزرگ عراق با دو میلیون نفر جمعیت است.

شهر موصل محل درگیری داعش و ارتش عراق

شهر موصل عراق به دست القاعده افتاد / سقوط فرودگاه نظامی و استانداری نینوا

دهها هزار نفر از مردم استان نینوا هم به دنبال این درگیری ها به شهرهای اطراف به ویژه استان های کردنشین اربیل و دهوک، فرار کرده اند. آنها کنترل شهر موصل به دست القاعده را تایید کرده اند.

ارتش عراق هم از شهر موصل عقب نشینی کرده است.
اثیل النجیفی استاندار نینوا هم از مردم موصل خواست شهر را ترک نکنند و با تشکیل کمیته های مردمی، با مهاجمان مسلح غریبه مقابله کنند.

تصاویری هم از استاندار نینوا اسلحه به دست در یکی از خیابان های موصل منتشر شده است.

نوری مالکی نخست وزیر عراق از پارلمان این کشور خواست با اعلام حالت فوق العاده امنیتی در عراق موافقت کند.
مالکی همزمان به عنوان فرمانده نیروهای مسلح عراق، به تمامی نیروهای نظامی در سراسر کشور دستور داد در حالت آماده باش باشند.

گفته می شود نیروهای داعش پس از تصرف موصل هم اکنون در حال حرکت به سمت استان صلاح الدین در شمال بغداد هستند.

اسامه نجیفی رئیس پارلمان عراق گفت نیروهای امنیتی و پلیس در شهر موصل پس از آغاز درگیری ها، مراکز و سلاح خود را رها و فرار کردند به همین دلیل این شهر به آسانی به دست تندروهای مسلح افتاد.اثیل النجیفی استاندار نینوا در خیابانهای موصل 

شهر موصل عراق به دست القاعده افتاد / سقوط فرودگاه نظامی و استانداری نینوا


فرار مردم موصل به دنبال سقوط شهر به دست داعش

شهر موصل عراق به دست القاعده افتاد / سقوط فرودگاه نظامی و استانداری نینوا

بازدید : بازدید : بار          05:13 ب.ظ | سه شنبه 20 خرداد 1393          نویسنده : سردبیر مجله بوتس          نظرات


نوروز 1396

 مبارک باد
آمار کاربران

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : نفر
آخرین بروز رسانی :

امكانات